Wyzwanie dla Kownackiego! "Jeśli wygrasz, to nie będę już walczył"

Sporty walki
Wyzwanie dla Kownackiego! "Jeśli wygrasz, to nie będę już walczył"
fot. Polsat Sport

Adam Kownacki (17-0, 14 KO) był już przez niego wyzywany w wywiadach, ale to nie wystarczyło. Travis Kauffman (31-2, 23 KO) podjął więc kolejną próbę. - Jeśli on lub Dominic Breazeale mnie pokonają, to nigdy więcej nie będę walczył - powiedział.

Amerykański prosił już Polaka po tym, jak ten znokautował Iago Kiladze. Kauffman był wtedy zaskoczony dobrym występem Kownackiego, ale zaznaczył, że w ewentualnym starciu nie miałby problemów z jego znokautowaniem.

 

Kaufmann nie walczył od marca 2017 roku i zapewnia, że ma w sobie głód boksowania. Właśnie w związku z tym szuka kolejnych wyzwań.

 

- Rzuciłem wyzwanie Dominikowi Breazeale'owi oraz Adamowi Kownackiemu. Powiedziałem, że jeśli któryś z nich mnie pokona, to nigdy więcej nie będę walczył. Właśnie tak poważnie traktuję moją karierę. To wiadomość do was: jeśli nie chcecie ze mną walczyć, to rozumiem. Rozumiem wasz strach - powiedział.

"My Time" przy okazji przyznał, że jeśli żaden z nich nie przyjmie jego oferty, to z przyjemnością zmierzy się z kimś z czołowej "15" rankingów.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze