Prezydent Realu Florentino Perez marzy o sprowadzeniu Neymara i nie zamierza rezygnować z tego transferu, a nawet chce go przyspieszyć. Już w lipcu ma ruszyć ofensywa Hiszpanów i próby kupienia Brazylijczyka. Nie będzie to jednak takie łatwe, a na przeszkodzie mogą stanąć pieniądze.

 

Władze PSG są zdeterminowane do osiągnięcia sukcesu w Lidze Mistrzów i chcą to zrobić razem z Neymarem. Mając olbrzymi budżet stawiają Realowi zaporowe warunki. Jak podał dziennik ”AS”, właściciel paryskiego klubu oczekuje za Brazylijczyka aż 400 milionów euro!

 

Przypomnijmy, że dotychczasowy rekord transferowy na świecie wynosi 222 miliony euro, a jego autorami są właśnie Neymar i PSG. Za taką kwotę szejkowie sprowadzili go do Francji z FC Barcelona. Czy Real będzie stać na tak olbrzymie pieniądze?

 

Gwiazdor aktualnie jest kontuzjowany. Przed tygodniem doznał kontuzji w meczu z Olympique Marsylia (3:0). Szczegółowe badania przeprowadzone we Francji wykazały u niego skręcenie prawej kostki i złamanie kości śródstopia. Jak przewidują lekarze, do treningów będzie mógł wrócić najwcześniej na miesiąc przed początkiem mistrzostw świata w Rosji.