FIFA 18: Oszuści kontrolują drużynę przeciwnika i strzelają gole z łatwością!

Inne
FIFA 18: Oszuści kontrolują drużynę przeciwnika i strzelają gole z łatwością!
fot. EA Sports

Rywalizowanie w FIFA Ultimate Team może być trudne, zwłaszcza, gdy twoja własna drużyna zaczyna grać przeciwko tobie... Dzieje się tak ze względu na oszustów, którzy są w stanie przejąć kontrolę nad poszczególnymi zawodnikami przeciwnika, w rezultacie czego strzelanie goli staje się dla nich niesamowicie proste!

Jak dowodzi filmik udostępniony na postalu Reddit przez użytkownika "ildementrox", oszuści w grze FIFA 18 są w stanie przejąć kontrolę nad piłkarzami przeciwnika i zdobywać bramki w dziecinnie łatwy sposób.

 


Nadużycie jest dostępne w momencie, gdy piłka opuści plac gry. Na nagraniu można zauważyć, że niebieski trójkąt nad zawodnikami oszusta przechodzi na jednego z piłkarzy przeciwnika. Oznacza to, że w tym właśnie momencie "cheater" przejął kontrolę nad grą.

Ponadto, nie przestrzegający reguł sportowej rywalizacji gracz może zmusić bramkarza rywala do ciągłego wychodzenia z bramki. W takiej sytuacji jest on w stanie raz za razem pakować piłkę do siatki.

Co ciekawe oszust z wideo, o wymownym nicku "WL_IS_HACKED_LOL", wielokrotnie nie był w stanie wykorzystać wyśmienitych okazji do podwyższenia rezultatu, a nawet zdarzało mu się... przegrać mecze w lidze weekendowej.

Gracze mają nadzieję, że wyciągnięcie tematu spowoduje reakcję EA Sports, która ukróci proceder a także ukarze nieuczciwych graczy. Na liczne bugi i oszustów szczególnie narzekają użytkownicy komputerów osobistych, domagający się od producenta gry rychłej interwencji.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze