Kontuzjowany Neymar bawił się w nocnym klubie!

Piłka nożna
Kontuzjowany Neymar bawił się w nocnym klubie!
fot. PAP

Neymar, mimo kontuzji nie zamierza bezczynnie siedzieć. Brazylijczyk, który doznał niedawno kontuzji kostki widziany był w jednym z klubów nocnych w Sao Paulo.

Neymar pod koniec lutego, w meczu z Olympique Marsylia skręcił kostkę oraz złamał kość śródstopia. Mimo rehabilitacji, Brazylijczyk nie mógł sobie odpuścić imprezy urodzinowej siostry jego dziewczyny. 26-latek, jak widać na nagraniu, bawi się w specjalnym ochraniaczu na nogę, dodatkowo do nocnego klubu udał się o kulach.

 

Brazylijczyk bawił się w najlepsze, tańczył i jak widać nawet kontuzja mu nie przeszkadzała. Środowisko piłkarskie podzieliło się na dwa obozy, jedni krytykują go za bezmyślność, drudzy twierdzą, że nic złego się nie stało.

 

 

Neymar od jakiegoś czasu leczy się w Brazylii, z którą już za niecałe trzy miesiące pojedzie na mundial do Rosji. W "Kraju Kawy" zastanawiają się w jakiej formie będzie gwiazdor Paris Saint-Germain podczas turnieju. Inną sprawą jest jego ewentualny transfer. O Neymara zabiega Real Madryt, a swego czasu mówiło się również, że sam zainteresowany chciałby wrócić do Barcelony.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze