Powrót na Stadion Śląski, emocje pod siatką i PBN! Środa z PSN

Siatkówka
Powrót na Stadion Śląski, emocje pod siatką i PBN! Środa z PSN
fot. CyfraSport

Zwycięstwo piłkarzy Adama Nawałki z Koreą Południową, zmienne szczęście reprezentacji młodzieżowych w eliminacjach mistrzostw Europy, zapowiedź wielkich emocji pod siatką i na ringu w Częstochowie – to najgorętsze tematy środy w Polsacie Sport News.

We wtorek podopieczni Adama Nawałki po emocjonalnym rollercoasterze wywalczyli zwycięstwo w towarzyskim spotkaniu z Koreą Południową na ponownie otwartym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kto zachwycił, a kto zawiódł? Czy system gry na trzech obrońców zdał egzamin? Na te pytania poszukamy odpowiedzi w naszych Sport Fleszach. W nich piłki będzie dziś dużo. Sprawdzimy, w jakiej formie są grupowi rywale Polaków na niespełna trzy miesiące przed startem mundialu oraz pokażemy najciekawsze bramki, które padały na całym świecie we wczorajszych meczach towarzyskich. Przeanalizujemy także występy naszych młodzieżowych reprezentacji w eliminacjach mistrzostw Europy – wielkie rozczarowanie 17-latków i ważne zwycięstwo kadrowiczów Czesława Michniewicza do lat 21.

 

Nie zabraknie także zapowiedzi wielkich emocji: tych pod siatką – dziś m.in. derby Łodzi w Lidze Siatkówki Kobiet oraz mecz o dużą stawkę między Onico Warszawa a PGE Skrą Bełchatów, a także tych pięściarskich, czyli spojrzenia na galę Polsat Boxing Night pod kątem tych teoretycznie mniej elektryzujących pojedynków, czyli starć Łukasza Wierzbickiego z Michałem Żeromińskim i Michała Chudeckiego i z Łukaszem Wrzesińskim. Może się okazać, że między tymi pięściarzami już kipi od emocji, a co dopiero podczas walk…

 

Garść najnowszych informacji i ciekawostek pięściarskich nie tylko w Sport Fleszach, ale także w nowym odcinku Polsat Boxing Night News, którego premiera w Polsacie Sport News jak zawsze o 18.00.

 

Plan dnia w Polsacie Sport News:
 
12:00 – Sport Flesz
13:00 – Sport Flesz
14:00 – Sport Flesz
15:00 – Sport Flesz
16:00 – Sport Flesz
17:00 – Sport Flesz
18:00 – Polsat Boxing Night News
19:00 – Sport Flesz
20:00 – Sport Flesz
21:00 – Polsat Boxing Night News
22:00 – Polsat Boxing Night News

23:00 – Polsat Boxing Night News

 

Gdzie oglądać Polsat Sport News?
 
CYFROWY POLSAT: kanał 13
 
UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561
 
NETIA: kanał 71
 
MULTIMEDIA: kanał 134
 
TOYA: kanał 452
 
A także w innych sieciach kablowych.
 
Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze