Sobota w piątek przedłużył kontrakt z St. Pauli

Piłka nożna
Sobota w piątek przedłużył kontrakt z St. Pauli
fot. PAP

Waldemar Sobota nadal będzie reprezentował barwy 11. obecnie zespołu w 2. Bundeslidze. Polak przedłużył bowiem w piątek wygasający w czerwcu kontrakt z St. Pauli. Jego nowa umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Sobota jest piłkarzem hamburskiej drużyny od 2015 roku. Początkowo grał w Niemczech na zasadzie wypożyczenia z FC Brugge, a następnie zdecydowano się na definitywny transfer pomocnika. Dotychczas rozegrał on w barwach St. Pauli 100 spotkań, w trakcie których strzelił 10 goli i zaliczył 11 asyst.

- Zawsze powtarzałem, że czuję się w Hamburgu jak w domu i nie widzę przeszkód, by podpisać nowy kontrakt. Czułem, że klub bardzo chce, abym został i zrobię wszystko, żeby wynagrodzić to zaufanie dobrymi występami. Mam nadzieję, że czekają mnie 2 pełne sukcesów lata w St. Pauli - powiedział Sobota.

- Jesteśmy zachwyceni tym, że "Waldi" zostanie z nami na kolejne 2 lata. Ze swoją regularnością i doświadczeniem jest on bardzo ważnym ogniwem klubu. Mamy nadzieję, że będziemy z niego taki pożytek jak dotychczas - powiedział z kolei dyrektor sportowy klubu Uwe Stoever.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze