Co dalej z Cuprum Lubin? Klub wydał oświadczenie

Siatkówka

Działacze Cuprum Lubin zabrali głos w sprawie przyszłości klubu. Od pewnego czasu mówiło się, że przyszłość tej drużyny stoi pod dużym znakiem zapytania.

Cuprum Lubin spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań i nie ma już szans na znalezienie się w czołowej szóstce PlusLigi. Klub ma opuścić kilku zawodników, między innymi Łukasz Kaczmarek. Na dodatek pojawiła się groźba, że drużyna w przyszłym sezonie nie wystartuje w PlusLidze.

 

- Mam nadzieję, że ludziom, którzy budowali ten klub przez wiele lat od najniższego poziomu, w końcu zaświeci się lampeczka i która powie "OK, dość". Tu trzeba robić poważną siatkówkę, a nie zastanawiać się, czy drużyna wystartuje, czy nie wystartuje w przyszłym sezonie - mówił ekspert Polsatu Sport Łukasz Kadziewicz w magazynie #7strefa.

 

W związku z medialnymi doniesieniami, klub wydał oświadczenie.

 

"W związku z ostatnimi publikacjami w mediach na temat przyszłości Cuprum Lubin w PlusLidze chcielibyśmy zapewnić wszystkich sympatyków Klubu, że nie ma jakichkolwiek planów wycofania zespołu z rozgrywek. Walczymy o zajęcie jak najwyższej lokaty w obecnym sezonie, jednocześnie planując budowę zespołu na sezon 2018/2019. Informacje dotyczące zawodników i sztabu szkoleniowego na nowy sezon będziemy podawać w kolejnych komunikatach w odpowiednim do tego czasie" - czytamy.

 

W załączonym materiale dyskusja na temat przyszłości Cuprum Lubin.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze