Gwiazda Czarnych zagra w Radomiu jeszcze dwa lata

Siatkówka
Gwiazda Czarnych zagra w Radomiu jeszcze dwa lata
fot. PAP

Kolejny zawodnik pozostaje w drużynie Cerrad Czarnych Radom! Po Dejanie Vinciciu oraz Tomaszu Fornalu swój kontrakt z radomskim klubem, przedłuża atakujący Michał Filip. Popularny "Bicek" związał się umową na dwa kolejne sezony.

Filip pozostaje w Cerrad Czarnych Radom! Atakujący podpisał dwuletni kontrakt z radomskim zespołem, który ważny będzie do sezonu 2019/2020.

- W tym sezonie Michał nie miał szansy zademonstrować w pełni swoich możliwości. Niestety przeszkodziła w tym pechowa kontuzja z początku grudnia 2017 roku, która wykluczyła go z kolejnych trzech miesięcy. Jesteśmy przekonani, że podpisany dwuletni kontrakt z Michałem, sprawi że zawodnik odwdzięczy się nam wszystkich dobra grą i w przyszłym sezonie PlusLigi pokaże swoją wartość w niejednym meczu - powiedział Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

Profesjonalną przygodę z siatkówką Michał Filip rozpoczął w swoim macierzystym klubie - Asseco Resovii Rzeszów, debiutując w PlusLidze w sezonie 2013/2014. Następnie atakujący trafił na kolejne trzy lata przeniósł się do stolicy Polski, reprezentując barwy AZS Politechniki Warszawskiej.

- Bardzo się cieszę, że klub mi zaufał pomimo kontuzji, która wykluczyła mnie z większości spotkań oraz treningów. Wierzę, że pokażę w najbliższym sezonie na co mnie stać. Żadna ze stron nie będzie żałować tego kontraktu  -  powiedział atakujący, Michał Filip.

Filip urodził się 31 sierpnia 1994 roku i ma 197 cm wzrostu. W sezonie 2017/2018 zajął miejsce Bartłomieja Bołądzia, który pożegnał się z klubem Wojskowych po czterech latach gry.

ch, wksczarni.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze