Jozak zwolniony z Legii Warszawa!

Piłka nożna
Jozak zwolniony z Legii Warszawa!
fot. PAP

Romeo Jozak nie jest już trenerem Legii Warszawa! Chorwat został zwolniony po sobotniej porażce z Zagłębiem Lubin 0:1. Drużynę do końca sezonu poprowadzi Dean Klafurić.

- Odkąd tu jestem, nie widziałem tak wiele pozytywnej energii w swoim zespole przed meczem. W drużynie panowała duża wola zwycięstwa. Jednak kiedy zaczął się mecz, koncentracja gdzieś uciekła. Nie wykorzystaliśmy wielu szans, które mieliśmy. Biorę na siebie odpowiedzialność za tę porażkę - mówił po meczu Jozak.

 

Jak się okazało, był to jego ostatni mecz na ławce trenerskiej Legii Warszawa. Klub kilka godzin później wydał następujące oświadczenie...

 

"Zarząd klubu Legia Warszawa podjął decyzję o zwolnieniu Romeo Jozaka z funkcji trenera pierwszej drużyny. Obowiązki szkoleniowca do końca sezonu będzie pełnił Dean Klafurić, który od września ubiegłego roku jest II drugim trenerem zespołu. Informujemy, że w niedzielę o godz. 12:00 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem prezesa Dariusza Mioduskiego i dyrektora technicznego Ivana Kepciji" - napisano.

 

Jozak był trenerem stołecznej drużyny od 13 września 2017 roku. Chorwat zastąpił Jacka Magierę.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze