Masternak: Żona mieszka ze mną w hotelu, ale przyjemności zostawiam sobie na potem

Sporty walki

Do rewanżowej walki na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty Mateusza Masternaka (40-4, 27 KO) z Yourim Kalengą (23-4, 16 KO) zostały już ostatnie chwile. "Master" w hotelowym pokoju szykuje się do potyczki w Częstochowie. Sprawdźcie, jak wyglądają jego ostatnie przygotowania!

Masternak słynie z profesjonalnego podejścia do sportu oraz jak się okazuje potrafi zachować wstrzemięźliwość przed walką. Choć nie jest to łatwe, bowiem w hotelowym pokoju mieszka z nim od czwartku żona. - Dzień walki jest bardzo ważny dla każdego pięściarza. Strój mam już gotowy i czeka aż go zaprezentuję w ringu. Wystąpię oczywiście w białych butach, bo one zawsze wyglądają na szybsze. I na dobrą sprawę mam już wszystko czego potrzebuję. Teraz już tylko wizualizuję sobie cel i myślę, co będę robił w ringu - powiedział przed kamerą Polsatu Sport pięściarz.

 

- Pełna koncentracja nastąpi, gdy usiądę w szatni i zacznie się bandażowanie rąk. Wówczas emocje odejdą na bok, ponieważ w ringu nie mogą one wziąć góry. W ringu muszę zaprezentować swojego umiejętności, a do tego jest potrzebny rozsądek - przypominał Masternak, który dodał również: - Przed walką udam się również na krótki spacer, żeby się przewietrzyć. Potem czeka mnie rozciąganie i obiad. Po nim muszę obowiązkowo odbyć drzemkę, żeby w nocy być wypoczętym - przyznał "Master".

 

- Od czwartku przebywam w tym samym pokoju hotelowym z żoną, ale pod żadnym pozorem nie pozwala się dotykać. Śpimy w oddzielnych łóżkach, a nawet moja ręka nie może powędrować na jej łóżko, bo od razu bije mnie po dłoniach. Przyjemności zostawiam sobie dopiero po walce - stwierdził z uśmiechem blisko 31-letni zawodnik.

 

Cały materiał z załączonym materiale wideo.

 

Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w systemie PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJbądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:45.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie