McGregor Rockym Balboą MMA? Planuje treningi na Syberii

Sporty walki
McGregor Rockym Balboą MMA? Planuje treningi na Syberii
fot. PAP/EPA

Jeśli walka Conora McGregora (21-3, 18 KO) z Khabibem Nurmagomedovem (26-0, 8 KO) rzeczywiście dojdzie do skutku, niewykluczone, że do pojedynku Irlandczyk będzie się przygotowywał na Syberii. O nietypowym pomyśle 29-latka poinformował jego trener Owen Roddy. Celem McGregora jest upodobnienie się do filmowej postaci Rocky'ego Balboy, który do walki z Rosjaninem Ivanem Drago przygotowywał się w ekstremalnie zimowych warunkach.

Walka McGregora z Nurmagomedovem wydaje się być nieunikniona. Na początku kwietnia Rosjanin wywalczył pas mistrza UFC w wadze lekkiej, który jeszcze niedawno należał do Irlandczyka. Tej walki chcą również kibice, którzy pamiętają incydent ekipy McGregora z autokarem, kiedy jej głównym celem było właśnie dorwanie Nurmagomedova. Jedyne co może stanąć na drodze do tej walki, to ewentualna kara pozbawienia wolności za kwietniowe zajścia, którą sąd może wymierzyć Irlandczykowi nawet w wysokości siedmiu lat.

Jeśli jednak do pojedynku dojdzie, McGregor, o czym świadczą doniesienia Roddy'ego, uszykuje dla swoich fanów kolejne wielkie show. Treningi na Syberii, wzorowanie się na legendarnym Rockym, być może gala UFC w Moskwie. To wszystko składa się w naprawdę ciekawą wizję.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze