Magazyn Nice 1 Ligi po 28. kolejce. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Magazyn Nice 1 Ligi po 28. kolejce. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

W minionej kolejce na boiskach Nice 1 Ligi strzelono 26 goli. Aż siedem z nich padło w Legnicy, gdzie liderująca Miedź rozbiła Ruch Chorzów 6:1. Jak wyglądały pozostałe spotkania i jak prezentuje się sytuacja w tabeli po 28. kolejce. O tym porozmawiamy w Magazynie Nice 1 Ligi o godzinie 20:30 w Polsacie Sport.

Kolejna sobota przyniosła kibicom Ruchu Chorzów traumatyczne przeżycia. 14-krotny mistrz Polski po raz kolejny stracił 6 goli. W poprzedniej kolejce tyle strzeliła mu Pogoń Siedlce, w minionej Miedź Legnica.

Niektórzy moi zawodnicy nie dorośli do tego, by reprezentować taki klub jak Ruch Chorzów. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Możemy tylko przeprosić kibiców, którzy po 30. minucie musieli tak żenujące spotkanie oglądać - grzmiał na pomeczowej konferencji prasowej trener Niebieskich Dariusz Fornalak.

Czy Ruch mógł uniknąć kompromitacji w Legnicy? Co zadecydowało o tym, że Miedź tak łatwo wygrała to spotkanie? Odpowiedzi na te pytania będzie szukał w swojej analizie były reprezentant Polski Tomasz Łapiński.

W magazynie wrócimy też do zaległych meczów rozegranych w środku tygodnia. Magazyn Nice 1 Ligi o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

Prowadzący: Marcin Feddek
Goście: Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński

ŁW, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze