Parker i Fury chcą walczyć ze zwycięzcą walki Bellew - Haye II

Sporty walki

Chociaż rewanżowa walka Tony'ego Bellew (29-2-1, 19 KO) i Davida Haye'a (28-3, 26 KO) odbędzie się dopiero w najbliższą sobotę, to już ustawia się kolejka chętnych do walki ze zwycięzcą tego pojedynku.

Byli mistrzowie świata Joseph Parker (24-1, 18 KO) i Tyson Fury (25-0, 18 KO) będą z dużą uwagą śledzić sobotnią walkę Bellew – Haye II. Obaj są zainteresowani starciem ze zwycięzcą.

 

- Oczywiści, że tak. Parker i nasz zespół chętnie zmierzyłby się ze zwycięzcą walki Bellew - Haye. Pozostaje pytanie, czy oni byliby chętni? - powiedział David Higgins, czyli promotor byłego mistrza świata WBO w kategorii ciężkiej.

 

- Gdyby pojawiła się okazja, by ci goście zostali przeze mnie pobici, jestem pewien, że moglibyśmy to jakoś rozwiązać. To powinno być proste - stwierdził Fury, który szykuje się do wielkiego powrotu 9 czerwca w Manchesterze.

 

Bellew i Haye po raz pierwszy zmierzyli się 4 marca 2017 roku. Ku zaskoczeniu wielu ekspertów, zwycięzcą okazał się ten pierwszy, wygrywając przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie. Wpływ na postawę "Hayemakera" miała jednak kontuzja, jakiej nabawił się w trakcie pojedynku.

 

Transmisja gali z walką wieczoru Tony Bellew - David Haye II w sobotę w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 20:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie