Żona Żyły rozebrała się w Playboyu

Zimowe
Żona Żyły rozebrała się w Playboyu
fot. CyfraSport

"Góralu, czy ci nie żal?" - tak zatytułowana jest sesja zdjęciowa Justyny Żyły w najbliższym wydaniu Playboya. Żona polskiego skoczka narciarskiego zdecydowała się rozebrać w słynnym magazynie.

Piotr Żyła sezon zakończył pod koniec marca w Planicy, ale od dłuższego czasu trenuje już przed nowym cyklem. Nie próżnuje także jego żona Justyna, która zdecydowała się na bardzo odważny krok. W najbliższych dniach ukaże się nowe wydanie Playboya, w którym Justyna Żyła pozuje nago. Zdjęcie żony polskiego skoczka zdobi okładkę popularnego magazynu.

 

Sesja zatytułowana jest "Góralu, czy ci nie żal?", co ma związek z problemami osobistymi Justyny i Piotra. W lutym małżonka polskiego skoczka opublikowała wpis na Instagramie, w którym wyznała, że jej mąż ma kochankę. Napisała również, że reprezentant Polski "nie potrafi żyć w rodzinie". Informacja odbiła się szeroki echem a sam skoczek odpowiedział, że jego małżeństwo rozpadło się już dawno temu.

 

Justyna i Piotr Żyła pobrali się w wieku 19 lat, a małżeństwem są od 2006 roku. Mają dwójkę dzieci - 11-letniego Jakuba i 6-letnią Karolinę.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie