Bedorf: Po co Pudzianowskiemu trzy rundy ze mną?

Sporty walki

Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 sub) przygotowuje się do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (12-5-1 NC, 5 KO, 2 sub) na gali KSW 44 w Ergo Arenie. Oczywiście faworytem starcia jest były mistrz organizacji, który pragnie wrócić na szczyt po kontuzji. - Chciałbym, żeby Mariusz wrócił szybciej do szatni i odpoczął. Wtedy podziękuję mu za walkę - przyznał "Coco".

Igor Marczak: Jak minął ci okres przygotowawczy? Teraz jesteś na targach sportowych w hali Expo w Nadarzynie...
 
Karol Bedorf: Bez zakłóceń praktycznie, przebiegł zgodnie z planem. Targi sportowe to zawsze odskocznia dla zawodnika, można zobaczyć swoją publiczność, bardzo fajna inicjatywa.
 
Nie walczyłeś 1,5 roku, w tym czasie Mariusz Pudzianowski stoczył dwie walki. Jaki to może mieć wpływ na przebieg waszego pojedynku?
 
Nie walczyłem z uwagi na kontuzję, jednak mam trochę większe doświadczenie od Mariusza. Wierzę więc, że ta "krótka" przerwa nie będzie rzutować na naszym pojedynku i zakończy się moim sukcesem.
 
Od kiedy dowiedzieliście się o tej walce, między wami jest wiele szacunku. Ty nie lubisz trashtalku, uważasz że jest niepotrzebny?
 
Trashtalk w naszym sporcie nie jest niezbędny, wystarczająco dużo udowadniamy wychodząc do klatki i to powinna być karta przetargowa w naszych rozmowach.
 
Pudzian powiedział, że chce stoczyć z tobą pełne trzy rundy. Ty chyba nieco szybciej chciałbyś zakończyć ten pojedynek...
 
Ja bym chciał, żeby Mariusz szybciej wrócił do szatni, odpoczął... Po co mu trzy rundy? Może już w pierwszej się to zakończy... Chciałbym wracać do szatni szczęśliwy, później odwiedzić Mariusza i podziękować mu za to wszystko.
 
Byłeś już posiadaczem pasa wagi ciężkiej KSW, a teraz trzeba go odebrać. Należy do Phila de Friesa... Masz w głowie fakt, że walka z Pudzianem jest eliminatorem do starcia o pas?
 
Chwilę ktoś musiał ten pas potrzymać. Mam nadzieję, że za długo to nie potrwa i się do niego nie przyzwyczai. Ja miałem go kilka lat i bardzo łatwo się do niego przyzwyczaić, uwierzcie mi.
Igor Marczak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze