Sternik UFC ma dobre wiadomości w sprawie walki Khabib - McGregor

Sporty walki
Sternik UFC ma dobre wiadomości w sprawie walki Khabib - McGregor
fot. youtube.com

Dana White miał spotkać się z Conorem McGregorem (21-3, 18 KO, 1 SUB) przy okazji gali UFC Fight Night w Liverpoolu, lecz ostatecznie do tego nie doszło. Mimo wszystko szef UFC ma nadzieję, że uda doprowadzić się do długo oczekiwanej walki Irlandczka z Khabibem Nurmagomedovem (26-0, 8 KO, 8 SUB).

O McGregorze jest cicho od kwietnia, kiedy to wraz ze swoją ekipą przeprowadził atak na autokar, w którym znajdowali się zawodnicy UFC. Od tego czasu ciągną się za nim sprawy sądowe oraz wyjątkowa niechęć fanów MMA na całym świecie. Pamiętną sprawę chciał w końcu wyjaśnić szef największej organizacji MMA na świecie Dana White, który w związku z tym pojawił się na pierwszej w historii gali w Liverpoolu,

Mimo że się pojawił, to z McGregorem się jednak nie spotkał. White poinformował, że do ich rozmowy dojdzie ostatecznie w Las Vegas w niedalekiej przyszłości. I ma też nadzieję, że w końcu dojdzie do długo oczekiwanego powrotu gwiazdora do oktagonu, na walkę oczywiście z Khabibem Nurmagomedovem - mistrzem wagi lekkiej.

- Nie wiem, co stanie się z nim przed czerwcowym przesłuchaniem. Jestem przekonany, że to jest ta walka, której chce Conor i jestem przekonany, że to jest walka, której chce Khabib. Tak więc wierzę, że do tego dojdzie - przznał.

McGregor po raz ostatni bił się dla UFC w listopadzie 2016 roku, kiedy to pokonał w drugiej rundzie Eddie'ego Alvareza. Z kolei Khabib w kwietniu tego roku pewnie wypunktował Ala Iaquintę.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze