Zaroślińska-Król atakującą Developresu SkyRes Rzeszów

Siatkówka
Zaroślińska-Król atakującą Developresu SkyRes Rzeszów
fot. Cyfrasport

Katarzyna Zaroślińska–Król została nową siatkarką występującego w ekstraklasie Developresu SkyRes Rzeszów. Wcześniej grała m.in. w Budowlanych Łódź, MKS Dąbrowa Górnicza, Atom Treflu Sopot, Chemiku Police - poinformowano w piątek na stronie klubu znad Wisłoka.

Z Chemikiem 31-letnia atakująca dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski. Z kolei jej największymi sukcesami w reprezentacji Polski były brązowy medal Ligi Europejskiej z 2014 roku i srebro Igrzysk Europejskich z 2015 roku.

Zaroślińska-Król jest kolejną siatkarką, która w najbliższym sezonie zasili rzeszowską drużynę. Wcześniej kontrakty podpisały: Bułgarka Petya Barakowa, Kinga Hatala, Barbara Zakościelna, Maja Tokarska i Michaela Mlejnkowa.

Natomiast swoje kontrakty na najbliższy sezon z Developresem przedłużyły: Helene Rousseaux, Kamila Gaszczyk, Magdalena Hawryła, Jelena Blagojewic i Agnieszka Rabka.

Z kolei w najbliższym sezonie w rzeszowskiej drużynie nie wystąpią: atakujące Julia Andruszko i Adela Helic, rozgrywająca Anna Kaczmar oraz przyjmujące Ewa Żak i Klaudia Kaczorowska.

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów ostatni sezon zakończyły na czwartym miejscu. W poprzednim roku zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski.

CM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie