Ignaczak zdradził, kto zyskał zaufanie Heynena

Siatkówka

Reprezentacja Polski pod wodzą Vitala Heynena rozegrała już sześć meczów w Lidze Narodów. Kto mógł najwięcej zyskać w tym czasie? Na ten temat postanowił wypowiedzieć się ekspert Polsatu Sport Krzysztof Ignaczak.

Reprezentacja Polski udanie rozpoczęła zmagania w Lidze Narodów, wygrywając pierwsze pięć spotkań bez straty punktu. Niestety, w szóstym meczu w końcu znaleźli się rywale, którzy potrafili przeciwstawić się podopiecznym Vitala Heynena. Niemcy zagrali w niedzielę z wielką determinacją i zasłużenie wygrali w czterech setach.

 

To nie oznacza jednak, że kibice reprezentacji Polski powinni znajdować się w kiepskich nastrojach. Nawet w tym przegranym meczu dostaliśmy sygnały, że ta kadra może pokusić się o dobry wyniki na wielkich imprezach. Ekspert Polsatu Sport Krzysztof Ignaczak wyróżnił m.in. Jakuba Kochanowskiego, który pokazał się ze znakomitej strony zaraz po wejściu na parkiet.

 

Były znakomity libero przyznał też, że po tych sześciu meczach trener Heynen z pewnością jest mądrzejszy o wiele przemyśleń.

 

- Według mojej oceny po dwóch turniejach w Polsce krystalizuje się skład. W głowie trenera też na pewno niektóre osoby zasłużyły na większe zaufanie - przyznał.

 

I dodał:

 

- Michał Kubiak, Jakub Kochanowski. Zastanawiam się właśnie nad drugim środkowym: czy Bieniek, czy może duet Nowakowski i Kochanowski? Szukamy drugiego przyjmującego: patrzymy na Kwolka, który miał świetne wejście. Widać, że ma świetny charakter. Wydaje mi się, że atakujący też już dają jasne sygnały...

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie