Konferencja reprezentacji Polski z Pazdanem i Góralskim na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski z Pazdanem i Góralskim na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Do rozpoczynającego mundialową przygodę Polaków meczu z Senegalem zostało już tylko kilka dni. W piątek odbędzie się kolejna konferencja reprezentacji Polski, na której przepytani zostaną Michał Pazdan i Jacek Góralski. Transmisja konferencji kadry na portalu Polsasport.pl i w Polsacie Sport News.

Po sukcesie jakim bez wątpienia był awans Biało-Czerwonych do ćwierćfinału Euro 2016, apetyty kibiców proporcjonalnie wzrosły. We wtorek nasi piłkarze przejdą pierwszy test na tegorocznych mistrzostwach świata, a na przeciw nich staną "Lwy Terangi".  Zostało więc jedynie pięć dni na przygotowania, które Adam Nawałka i jego sztab będą chcieli wykorzystać w stu procentach.

Bohaterami piątkowej konferencji będą szef banku informacji kadry Hubert Małowiejski oraz Michał Pazdan i Jacek Góralski. Główny analityk w sztabie Nawałki być może przybliży w jaki sposób rozpracowuje wtorkowych przeciwników, natomiast piłkarzy dziennikarze prawdopodobnie zapytają o nieobecność w pierwszych meczach Kamila Glika.

 


Transmisja konferencji kadry z Pazdanem i Góralskim od godziny 16.00 czasu polskiego na portalu Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie