Szostak i zawodnicy UFC gośćmi Puncher Extra Time!

Sporty walki
Szostak i zawodnicy UFC gośćmi Puncher Extra Time!
fot. Polsat Sport

W magazynie Puncher Extra Time podsumujemy galę Warsaw Boxing Night, na której Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) pokonał Ismaiła Siłłacha (25-6, 19 KO). Gośćmi programu będą m.in Akop Szostak, Bartosz Fabiński i Damian Stasiak. Transmisja magazynu od 21:00 Puncher Extra Time w Polsacie Sport News!

Tak jak się spodziewaliśmy dla Fonfary nie był to łatwy pojedynek, choć Polak zaczął bardzo dobrze i już w drugiej rundzie posłał Ukraińca na deski po mocnym prawym. Ostatecznie kluczowa dla tej walki okazała się szósta runda. Wtedy to Fonfara wrócił na poziom, który prezentował podczas pierwszych starć. Sędzia przerwał pojedynek i Polak zanotował bardzo istotne zwycięstwo.

 

Wiele dzieje się w federacji KSW. Trwają przygotowania do gali numer 45, na której zadebiutuje jeden z najbardziej popularnych w Polsce trenerów personalnych, Akop Szostak (3-2, 2 KO). W Londynie Polak będzie chciał walczyć w limicie kategorii półciężkiej. Co ciekawe całą swoją gażę odda na cele charytatywne.

 

Gośćmi magazynu będą również dwaj polscy uczestnicy gali UFC w Hamburgu, która odbędzie się już 22 lipca, Bartosz Fabiński (13-2, 8 KO) i Damian Stasiak (10-5, 1 KO, 7 SUB). Ten pierwszy zmierzy się z Emilem Meekiem (9-3-1-1NC, 7 KO, 1 SUB), natomiast drugi z Chińczykiem Pingyuanem Liu (11-5, 4 KO, 4 SUB).

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski i Łukasz Jurkowski

Goście:


- Akop Szostak (KSW)
- Bartosz Fabiński i Damian Stasiak (UFC)
- Janusz Pindera

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 21.00 w Polsacie Sport News. Zapraszamy!

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie