Final Six Ligi Narodów siatkarzy: Terminarz. Kiedy grają Polacy?

Siatkówka

Final Six Ligi Narodów siatkarzy zostanie rozegrane w Lille w dniach 4-8 lipca 2018. Kiedy grają Polacy? Sprawdźcie terminarz finałowego turnieju Ligi Narodów.

Reprezentacja Polski zgodnie z rankingiem rundy interkontynentalnej trafiła do grupy z USA i Rosją. W grupie A znalazło się miejsce dla gospodarzy turnieju Francuzów oraz Brazylijczyków i Serbów. Spotkania "francuskiej" grupy będą rozgrywane zawsze jako drugie podczas każdego dnia Final Six.

Polacy zagrają w meczu otwarcia turnieju finałowego, a ich rywalami będą odwieczni rywale - Rosjanie. Pojedynek zostanie rozegrany w środę 4 lipca o godzinie 18:00. Już dzień później o tej samej porze nasi siatkarze zmierzą się z reprezentacją USA. Ostatniego dnia fazy grupowej podopieczni Vitala Heynena będą już mogli śledzić turniej z trybun, obserwując między innymi mecz Rosja - USA.

Po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup awansują do półfinałów, które odbędą się w sobotę 7 lipca. W niedzielę 8 lipca pokonani w półfinałach zmierzą się w spotkaniu o III miejsce, a zwycięzcy w wielkim finale. Turniej finałowy Ligi Narodów zostanie rozegrany na stadionie piłkarskim Stade Pierre-Mauroy w Lille.

 

Terminarz Final Six Ligi Narodów siatkarzy:

4 lipca
Grupa B: Rosja - Polska godz. 18:00
Grupa A: Francja - Brazylia godz. 20:45

5 lipca
Grupa B: USA - Polska godz. 18:00
Grupa A: Serbia - Brazylia godz. 20:45

6 lipca
Grupa B: Rosja - USA godz. 18:00
Grupa A: Francja - Serbia godz. 20:45

7 lipca
1. półfinał: 1A - 2B godz. 14:00
2. półfinał: 1B - 2A godz. 16:30

8 lipca
mecz o trzecie miejsce godz. 17:00
FINAŁ godz. 20:45

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie