Liga Narodów: Rosja - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

W drugim meczu półfinałowym siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Rosji zmierzy się z Brazylią. Który z zespołów wywalczy sobie możliwość udziału w pierwszym w historii rozgrywek finale? Transmisja meczu Rosja - Brazylia w Polsacie Sport.

Po zakończonej fazie grupowej nadszedł czas na półfinały Ligi Narodów, która zastąpiła dotychczasowe rozgrywki Ligi Światowej. Rosjanie przebrnęli przez nią bez żadnej porażki tracąc zaledwie jednego seta w meczu inaugurującym cały turniej z reprezentacją Polski. W swoim drugim starciu wygrali z Amerykanami, a to sprawiło, że "Sborna" została jedyną drużyną, która na finiszu pierwszego etapu Final Six miała komplet punktów.

Brazylijczycy nie zdołali zanotować dobrego wejścia w turniej, bowiem przegrali 2:3 po meczu, który wielu określa mianem kosmicznego z reprezentacją Francji niesioną dopingiem miejscowej publiczności. "Canarinhos" szybko się jednak podnieśli i rozgromili Serbów 3:0 zapewniając sobie udział w półfinale.

Zespoły te miały już okazję zagrać ze sobą w fazie interkontynentalnej. Wtedy po ciekawym meczu górą 3:1 byli Brazylijczycy. Czy mecz półfinałowy okaże się dla Rosjan odpowiednią okazją do rewanżu?

Transmisja meczu Rosja - Brazylia od godz. 16.15 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze