Liga Narodów: USA - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu o 3. miejsce siatkarskiej Ligi Narodów USA zmierzy się z Brazylią. Czy mistrzowie olimpijscy po dotkliwej porażce z Rosją w półfinale zdołają się podnieść i wywalczą brązowy medal w pierwszej edycji tych rozgrywek? Relacja meczu USA - Brazylia na Polsatsport.pl.

Wszystkie z czterech zespołów, które awansowały do półfinałów ostrzyły sobie zęby na zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach Ligi Narodów. W finale są jednak tylko dwa miejsca, a te zajęli Francuzi i Rosjanie. Amerykanie i Brazylijczycy muszą więc zadowolić się grą w finale pocieszenia, czyli meczu o 3. miejsce.

Siatkarze z USA mają czego żałować, bowiem otarli się o awans rozgrywając kapitalne spotkanie z gospodarzami. Mimo, że przegrywali już 0:2 zdołali odrodzić się i doprowadzić do tie-breaka. W nim lepsi okazali się jednak niesieni dopingiem kibiców na stadionie w Lille "Trójkolorowi".

Zupełnie inny przebieg miał drugi mecz półfinałowy. Brazylijczycy w niczym nie przypominali tej drużyny, która przyzwyczaiła nas do przyjemnej dla oka, a co najważniejsze skutecznej gry. Od samego początku byli wyraźnie słabsi od Rosjan i przegrali gładko 0:3.

W perspektywie sobotnich spotkań w roli faworytów można stawiać siatkarzy Johna Sperawa. Brazylijczycy jednak z pewnością nie zamierzają oddać brązowego medalu bez walki. Która z drużyn stanie na podium pierwszej edycji siatkarskiej Ligi Narodów?

Relacja na żywo i wynik meczu USA - Brazylia od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze