UFC 226: Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę gali?

Sporty walki
UFC 226: Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę gali?
fot. Polsat Sport

Gala UFC 226 była zapowiadana jako jedno z najlepszych wydarzeń amerykańskiej federacji w tym roku i śmiało można powiedzieć, że spełniła oczekiwania fanów. Zarówno walka wieczoru jak i pozostałe starcia karty głównej i wstępnej dostarczyły niesamowitych emocji. Sprawdź gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę gali UFC 226!

Na gali z numerem 226 Cormier miał niesamowitą okazję, by jako drugi zawodnik w historii zostać równocześnie mistrzem dwóch kategorii wagowych. Osoby decyzyjne największej organizacji MMA na świecie zestawili go jednak z niepokonanym od sześciu walk Stipe Miociciem. Było więc jasne, że zadanie powtórzenia wyczynu Conora McGregora nie będzie łatwe.

 

Wcześniej będzie równie ciekawie, także za sprawą innych zawodników wagi ciężkiej. Francis Ngannou oraz Derrick Lewis pokazywali wiele razy, że mają czym uderzyć, stąd też możemy spodziewać się fajerwerków. Podobnie jak w starciu agresywnych Paula Feldera oraz Mike'a Perry'ego. Do tego zobaczymy pojedynki Michaela Chiesy z byłym mistrzem Anthonym Pettisem oraz Gokhana Sakiego z Khalilem Rountre'em.

 

Powtórka gali UFC 226 w niedzielę od godziny 21.00 w Polsacie Sport Extra.

jb, AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie