UFC: Kursy bukmacherów na walkę Cormier - Lesnar

Sporty walki

Na gali UFC 226 Daniel Cormier (21-1-1NC, 10 KO, 4 SUB) po wygranej ze Stipe Miociciem (18-3, 14 KO) zdobył pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Po walce błyskawicznie rzucił wyzwanie legendarnemu Brockowi Lesnarowi. Super starcie nie zostało jeszcze potwierdzone, ale bukmacherzy już wskazali swojego faworyta.

Daniel Cormier podczas gali UFC 226 zapisał nową kartę w dziejach światowego MMA. Amerykanin jako drugi zawodnik w historii dzierży pasy mistrzowskie UFC dwóch różnych kategorii wagowych jednocześnie.

Niepokonany w dywizji ciężkiej "DC" postanowił błyskawicznie skorzystać z przywilejów królewskich i wyzwał do pojedynku byłego czempiona Brocka Lesnara tuż po zakończonej rywalizacji w Las Vegas. Oczywiście pięciokrotny mistrz WWE nie mógł odrzucić takiej oferty.

Plany zestawienia obu panów zostały potwierdzone przez szefa UFC Danę White'a, ale daty pojedynku jeszcze nie poznaliśmy. Lesnar przed zakończeniem kariery odbywał karę nałożoną przez agencję antydopingową USADA, a po wznowieniu sportowej przygody będzie musiał odbyć "odmrożone" zawieszenie. Walka może dojść do skutku najwcześniej na początku 2019 roku.

Do potencjalnej konfrontacji pozostało w takim wypadku jeszcze dobrych kilka miesięcy, ale bukmacherzy już postanowili przygotować ofertę dla swoich klientów. Faworytem pierwszych zestawień jest aktualny mistrz kategorii półciężkiej oraz ciężkiej, a więc Daniel Cormier.

Kursy otwarcia:
Daniel Cormier (-225)
Brock Lesnar (+175)

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie