Finał MŚ 2018: Na kogo stawiają zawodnicy KSW?

Sporty walki

Już w niedzielę wielki finał mistrzostw świata! Mimo, że zawodnicy mieszanych sztuk walki nie zawsze są fanami futbolu to postanowiliśmy spytać gwiazdy KSW o ich typy meczu Francja - Chorwacja.

Francja i Chorwacja - tak prezentuje się skład finału mistrzostw świata 2018. O tym, kto zostanie zwycięzcą zadecyduje niedzielne spotkanie na moskiewskich Łużnikach. Faworytem są "Trójkolorowi", ale piłkarze z Bałkanów to największa sensacja tego turnieju. Postanowiliśmy spytać zawodników KSW o ich typy. Co ciekawe każdy z pytanych sympatyzuje z reprezentacją Chorwacji.

 

Roman Szymański: "Oglądałem Chorwatów i stawiam na nich. Zbyt wielu spotkań Francji nie oglądałem."

 

Marcin Wrzosek: "Nie śledzę mundialu, ale z racji tego, że koleguję się z Roberto Soldiciem to pójdę w Chorwację. Może mój przyszły rywal będzie z Francji. Mój pies jest z Francji, więc trudny wybór."

 

Łukasz Jurkowski: "Faworytem jest Francja, bo w każdym meczu pokazuje świetny poziom. Jest tam wielu gwiazdorów Kylian Mbappe, Antoine Griezmann, N'Golo Kante. Skład mają świetny, ale mi bliżej do Chorwatów, biało-czerwonych barw."

 

Wiadomo, że "Juras" w przeciwieństwie do innych pytanych od dawna interesuje się piłką nożną, można go spotkać na stadionie Legii Warszawa, gdzie jest spikerem. Ponadto za Chorwacją jest również mistrz kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot.

 

Typy zawodników KSW w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze