Babilon MMA 5 Wielki rewanż Haratyk - Naruszczka w Międzyzdrojach

Sporty walki

Karta gali Babilon MMA 5 staje się coraz ciekawsza! Dojdzie na niej do niezwykle ciekawego rewanżu Rafała Haratyka (9-3-2, 2 KO, 4 sub) z Marcinem Naruszczką (19-8-1, 7 KO, 2 sub), którzy mają rachunki do wyrównania. Na gali FEN 11 triumfował starszy Naruszczka. Jak będzie 18 sierpnia w Międzyzdrojach?

Ta historia rozpoczęła się 19 marca 2016 roku na Torwarze. Pierwsza odsłona walki była wyrównana. W drugiej Naruszczka trafił krótkim prawym i po chwili dokończył dzieła zniszczenia w parterze, zadając Haratykowi bolesną porażkę.

Od tamtej chwili Naruszczka zanotował 4 wygrane i 3-krotnie wychodził z klatki jako pokonany. W ostatnim starciu pokonał utalentowanego Bartosza Leśkę i udowodnił, że zmiana klubu na naszpikowany gwiazdami Berkut WCA Fight Team wyszła mu na dobre. Haratyk z kolei odniósł 3 zwycięstwa i przegrał jedynie z mistrzem KSW Dricusem Du Plessisem. W ostatnich starciach w klatce Babilon MMA zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała odprawił Łukasza Bieńkowskiego i Johana Romminga.

Na gali Babilon MMA 5 wystąpią także największa gwiazda organizacji, a więc Szymon Kołecki (6-0, 6 KO), Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 sub) i Kamil Oniszczuk (5-0, 1 KO, 2 sub).

Skrót pierwszej walki Haratyk - Naruszczka w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport, Babilon MMA

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze