Giba zagra z Treflem Gdańsk, ale... na plaży

Siatkówka
Giba zagra z Treflem Gdańsk, ale... na plaży
fot. Cyfrasport

Legendarny brazylijski siatkarz Giba oraz m.in. Maciej Muzaj, Marcin Janusz, Bartłomiej Mordyl, Kewin Sasak, Miłosz Hebda i trener Andrea Anastasi spotkają się z w sobotę 4 sierpnia z kibicami na plaży Hotelu Haffner w Sopocie. Będzie to dla sympatyków siatkówki pierwsza okazja do bliższego zapoznania się z nowym składem Trefla Gdańsk.

W sobotę 4 sierpnia, czyli trzy dni po starcie przygotowań do nowego sezonu PlusLigi i Ligi Mistrzów, siatkarze Trefla Gdańsk zapraszają wszystkich kibiców na plażę Hotelu Haffner. Będzie to pierwsza okazja do spotkania z nowym składem "gdańskich lwów", a także świetny sposób na aktywne spędzenie dnia.

 

Cała gama atrakcji będzie przygotowana od godziny 10.30 do 14.30, a brązowi medaliści PlusLigi i zdobywcy Pucharu Polski zameldują się na plaży tuż po przedpołudniowym treningu – o 12.30 i będą na Was czekać do 14.00. Razem z gdańszczanami na spotkanie przyjedzie gość specjalny – legendarny siatkarz Giba!

 

Hotel Haffner oraz Trefl Gdańsk już trzeci rok z rzędu zapraszają na wspólne spędzenie aktywnej soboty i organizują zarówno turniej siatkówki plażowej, jak i atrakcje dla całych rodzin. 4 sierpnia na hotelowej plaży (Sopot, wejście nr 14) na wszystkich kibiców i plażowiczów czekać będą siatkarskie rozgrywki, zumba, aktywne ćwiczenia z trenerem personalnym – Adamem Ogrodowczykiem, a także koszykarskie atrakcje przygotowane przez Trefla Sopot.

 

Będzie to więc świetna okazja do pierwszych rozmów przed sezonem 2018/19, pamiątkowych zdjęć i bliższego poznania nowych twarzy „gdańskich lwów” – Macieja Muzaja, Marcina Janusza, Bartłomieja Mordyla i Kewina Sasaka – a także spotkania z dobrze już znanym Miłoszem Hebdą, który wraca do Trefla po roku przerwy, oraz oczywiście zawodnikami, którzy trzy miesiące temu stanęli na trzecim podium rozgrywek i będą kontynuować karierę w żółto-czarnych barwach. Nie zabraknie też trenera Andrei Anastasiego, który w przerwie od przygotowań do mistrzostw świata z kadrą Belgii przylatuje nad Bałtyk na dwa dni – w tym właśnie sobotę 4 sierpnia – i chce się spotkać z kibicami.

RM, Polsat Sport, Trefl Gdańsk

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze