Jędrzejczyk: Jestem królową kategorii słomkowej

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk (15-2, 4 KO, 1 SUB) w świetnym stylu wróciła po dwóch porażkach i pokonała jednogłośnie na punkty Tecię Torres (10-3, 1 SUB). – Nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę na szczycie. Z pasem czy bez, to ja jestem królową kategorii słomkowej – powiedziała po walce.

Na gali UFC Fight Night w Calgary Jędrzejczyk walczyła pierwszy raz po dwóch porażkach z rzędu. Rywalką Polki była nr 5 kategorii słomkowej, Tecia Torres. Nasza zawodniczka nie dała jej jednak najmniejszych szans i pewnie wygrała każdą z trzech rund.

 

– Dałam z siebie wszystko. Mam nadzieję, że walska się podobała. Tecia była bardzo dobrze przygotowana. Duży szacunek dla niej. Czasami przed walką jest sporo agresji, ale to tylko sport. Nie jesteśmy złymi ludźmi. Po prostu potrzebujemy tego w MMA. Dziękuję wszystkim za wsparcie, dziękuję mojej rywalce i jej sztabowi. Miałam bardzo trudne przygotowania. Rano zjem najlepsze śniadanie w Calgary – powiedziała tuż po walce.

 

Jędrzejczyk nadal marzy o odzyskaniu pasa kategorii słomkowej, który straciła na rzecz Rose Namajunas. – Pojedynek z Torres był dla mnie niezwykle ważny. Mamy to! Nie mogę się doczekać,  kiedy znowu będę na szczycie. Z pasem czy bez, to ja jestem królową kategorii słomkowej – dodała Jędrzejczyk.

 

Cała rozmowa z Joanną Jędrzejczyk do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze