Modric podjął decyzję odnośnie przyszłości! Dostanie gigantyczną podwyżkę

Piłka nożna
Modric podjął decyzję odnośnie przyszłości! Dostanie gigantyczną podwyżkę
fot. Cyfrasport

Luka Modric znalazł się na celowniku Interu Mediolan i gdyby zmienił klub, to z pewnością byłby to jeden z bardziej niespodziewany transferów ostatnich lat. Do tego jednak nie dojdzie, a Chorwat już niedługo ma przedłużyć kontrakt z Realem Madryt.

Informacja o zainteresowaniu Interu pojawiła się niespodziewanie i wywołała gigantyczne poruszenie w mediach. Kibice Realu Madryt początkowo nie mogli uwierzyć w takie doniesienia, ale wraz z upływem czasu mogli czuć mały niepokój. Wydaje się jednak, że skończy się na strachu.

 

Chorwacki pomocnik miał otrzymać od klubu z Mediolanu bardzo intratną ofertę, na mocy której miałby zarabiać 10 milionów euro za sezon przez 6 sezonów. W ciągu najbliższych dni ma jednak przedłużyć kontrakt z Realem Madryt, choć w pewnym momencie miał wątpliwości odnośnie swojej przyszłości.

 

Jak podają "AS" oraz "Marca" Modric ma niedługo wejść na poziom Sergio Ramosa, jeśli chodzi o zarobki. Podwyżka z 6,5 do 10 milionów euro miała ostatecznie przekonać go do pozostania na Santiago Bernabeu. Więcej od tej dwójki inkasuje tylko Gareth Bale (11 milionów euro).

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze