Legia Warszawa pozyskała Stolarskiego

Piłka nożna
Legia Warszawa pozyskała Stolarskiego
fot. Cyfrasport

Nowym nabytkiem klubu Legia Warszawa został piłkarz Lechii Gdańsk, Paweł Stolarski. Mistrzowie Polski potwierdzili na swojej stronie internetowej, że trzyletni kontrakt został parafowany. W przeciwnym kierunku powędruje Konrad Michalak.

Niedawno Legia ogłosiła zatrudnienie nowego szkoleniowca, którym został Ricardo Sa Pinto. Lada moment do zespołu powinien dołączyć również nowy zawodnik. To obrońca gdańskiej Lechii, Paweł Stolarski. - Rozmawialiśmy z trenerem na temat każdego zawodnika, omówiliśmy też planowane ruchy transferowe. Po stronie szkoleniowca jest świadomość w tym temacie, choć oczywiście potrzebuje czasu na poznanie szczegółów – możemy przeczytać wypowiedź Mioduskiego na łamach legia.net. - Bardzo cieszę się, że trafiłem do Legii Warszawa. To dla mnie duży krok do przodu. Waleczności i zaangażowania na pewno mi nie zabraknie - powiedział po podpisaniu kontraktu Stolarski, cytowany przez oficjalną witrynę Legii.

 

W mediach społecznościowych stołeczny klub zasugerował już jakiś czas temu pozyskanie 22-letniego Stolarskiego, który występował m.in. w Wiśle Kraków. Na swoim koncie ma 93 występy w Lotto Ekstraklasie, zdobywając w tym czasie jedną bramkę.

 

Z kolei do Trójmiasta wybierze się Konrad Michalak, który wrócił latem do Legii po wypożyczeniu z Wisły Płock.

 

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze