Nowa walka wieczoru gali w Kałuszynie!

Sporty walki
Nowa walka wieczoru gali w Kałuszynie!
fot. Polsat Sport

Nie dojdzie do starcia Mateusza Tryca (6-0, 5 KO) z Geardem Ajetoviciem (31-18-1, 16 KO), które miało być walką wieczoru gali w Kałuszynie. W zamian kibice otrzymają zestawienie Michała Olasia (6-0, 5 KO) z Rainem Karlsonem (5-0, 2 KO) oraz występy Nikodema Jeżewskiego (14-0-1, 8 KO) i Siergieja Werwejko (8-1, 6 KO). Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia.

Od kilku miesięcy, a dokładniej od czerwcowej gali w Legionowie, wydawało się, że niemal na pewno w Kałuszynie zobaczymy kolejny zawodowy występ Mateusza Tryca. 31 sierpnia niepokonany Polak miał zmierzyć się z solidnym Geardem Ajetoviciem, ale ostatecznie do walki nie dojdzie. Powód?
 
- Mateusz zachował się kompletnie niezrozumiale. Sam zapewniał, że jest gotowy na walkę w Kałuszynie i byliśmy po negocjacjach w kwestiach finansów. Mateusz otrzymał nawet zaliczkę, a po konsultacjach zapewniliśmy konfrontację z Geardem Ajetoviciem. Kontrakt na pojedynek otrzymaliśmy 30 lipca. Na ostatniej prostej okazało się, że jednak coś się zmieniło. Nowe warunki finansowe zaproponowane przez Mateusza nie były zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami i przekraczały ustaloną kwotę. Do zmiany decyzji nie mógł go namówić także szkoleniowiec Hubert Migaczew. Coś w takim razie jest nie tak - mówi Tomasz Turkowski, menadżer Tryca.
 
W wyniku całej sprawy w Kałuszynie na pewno nie zobaczymy występu zdolnego pięściarza, ale karta walk zyskała dwa ciekawe nazwiska. Do rozpiski wydarzenia wskoczył niepokonany Nikodem Jeżewski, który 17 listopada stoczy walkę z Adamem Balskim na gali "Wojna Domowa" w Radomiu, a także notujący serię trzech wygranych z rzędu Siergiej Werwejko.
 
Status walki wieczoru otrzymało natomiast zestawienie Michała Olasia z 26-letnim Estończykiem Rainem Karlsonem. W ostatnim dniu wakach kibice obejrzą również występy m.in. niepokonanych Rafała Grabowskiego (3-0, 1 KO) oraz Jordana Kulińskiego (5-0-2, 1 KO).
 
Transmisja gali w Kałuszynie już 31 sierpnia od 20:00 w Polsacie Sport!
mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze