UFC Fight Night: Gaethje - Vick. Zapowiedź gali (WIDEO)

Sporty walki

Już w nocy z soboty na niedzielę dojdzie do niezwykle ciekawego starcia w kategorii lekkiej organizacji UFC. W Lincoln w stanie Nebraska dojdzie do konfrontacji efektownego Justina Gaethje (18-2, 15 KO, 1 SUB) z posiadającym doskonałe warunki fizyczne Jamesem Vickiem (13-1, 3 KO, 5 SUB). Zobaczcie zapowiedź wydarzenia!

Justin Gaethje stoczył w organizacji UFC dopiero trzy pojedynki, a zainkasował za swoje występy aż cztery bonusy - trzy razy za walkę wieczoru oraz jeden za występ wieczoru. W debiucie pokonał Michaela Johnsona, ale następnie musiał uznać wyższość Eddiego Alvareza oraz Dustina Poiriera. Każdy występ 29-latka to jednak gwarancji sportowych emocji i bezpardonowych wymian ciosów. Jak pochodzący z Arizony zawodnik spisze się w konfrontacji z dużo wyższym Jamesem Vickiem?

Początkowo Gaethje miał zmierzyć się z Alem Iaquintą, ale ze względów kontraktowych do starcia nie dojdzie. Miejsce "Ragina" w karcie walk zajął mierzący ponad 190 cm Vick. "Texecutioner" ma na koncie cztery wygrane pojedynki z rzędu - z Francisco Trinaldo, Josephem Duffym, Polo Reyesem oraz Abelem Trujillo. Wygrana z Gaethje może okazać się przepustką do walk o najwyższe cele w amerykańskiej organizacji.

Zobaczcie w załączonym materiale wideo zapowiedź walki Gaethje - Vick.

Transmisja gali UFC Fight Night: Gaethje vs Vick w nocy z soboty na niedzielę (25/26 sierpnia) od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze