Zakład Borka z Kołtoniem i kompleksy Hajty! Najlepsze momenty Cafe Futbol

Piłka nożna

W najnowszym odcinku Cafe Futbol eksperci w studio porozmawiali o nieudanym transferze Kamila Grosickiego, sytuacji reprezentacji Polski przed meczem z Włochami i wielu innych tematach. Nie zabrakło oczywiście dobrego humoru! O co Mateusz Borek założył się z Romanem Kołtoniem? Zapraszamy na najlepsze momenty CF!

"Dzisiaj Wolfsburg to zespół normalny i solidny" - powiedział Mateusz Borek. "Ma fajnych piłkarzy, jest tam dużo gwiazdeczek" - skontrował Roman Kołtoń. Te słowa zdecydowanie nie trafiły do prowadzącego Cafe Futbol. "Panie Romku, a założy się pan, że w piątce nie skończą?" - zaproponował Borek i doszło do zakładu! Chwilę po fakcie okazało się jednak, że Kołtoń cały czas miał na myśli... Bayer Leverkusen.
 
To tylko jeden z zabawnych momentów niedzielnego CF, bowiem w studiu powiedziano także o niecodziennych kulisach nieudanego transferu Kamila Grosickiego do Bursasporu. "Kamil pokazał mi film, jak zrywano rozmowy z tureckim klubem. Czegoś takiego nie widzieliście. Jak bazar w Suchej Beskidzkiej! Tam były krzyki, przekleństwa..." - zdradził Tomasz Hajto.
 
Ekspert Polsatu Sport w niespodziewanie mocnych słowach wyraził także swoją niechęć do Serie A, a na koniec gość programu Maciej Makuszewski zdradził, komu będzie kibicował w tym sezonie Champions League. "Ja byłem za Realem, teraz jestem już za Juventusem!" - przyznał żartobliwie zawodnik Lecha Poznań.
 
Najlepsze moment Cafe Futbol 2 września w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze