Konarski: Każdego aż nosi, aby w końcu zagrać to spotkanie

Siatkówka

Już tylko chwile dzielą polskich siatkarzy od rozpoczęcia mistrzostw świata 2018. W zespole panuje doskonała atmosfera, a nasi reprezentacji podkreślają, że nie mogą się już doczekać, aż wybiegną na boisko w Warnie, by rozegrać na tym turnieju swój pierwszy mecz z Kubą.

Poniedziałkowe zajęcia w Pałacu Kultury i Sporu w Warnie przebiegały w bardzo luźnej atmosferze.

- Trener do pewnego stopnia pozwala, aby atmosfera była wesoła, ale wiadomo jak przekroczymy granice, to już od razu jest cięta riposta, więc na ile możemy, na tyle sobie pozwalamy. Każdy je zna, więc jest fajnie i przyjemnie – zapowiadał Damian Wojtaszek.

Już w środę biało-czerwoni rozegrają pierwsze spotkanie z reprezentacją Kuby.

- Osobiście, nie mogę się już doczekać pierwszego starcia z Kubą. Było troszeczkę czasu do tego turnieju, przez te przygotowania i teraz, ten głód siatkówki jest naprawdę spory. Każdego aż nosi, aby w końcu zagrać to spotkanie i mam nadzieje, że to jest dobrą wróżbą przed zbliżającymi się mistrzostwami – mówił Dawid Konarski.

Początek meczu Polska - Kuba w środę o godzinie 19.20. Popołudnie z siatkarskim mundialem rozpocznie się już od 12.50 starciem Francja – Chiny. Wszystkie spotkania na sportowych antenach Polsatu.

SF, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie