Czerwona kartka Ronaldo: Nowe ujęcia i zbliżenie (WIDEO)

Piłka nożna

Cristiano Ronaldo dostał sensacyjną czerwoną kartkę już w pierwszej połowie meczu Valencia - Juventus. Po spięciu z obrońcą Nietoperzy i konsultacji sędziów zdecydowali oni o wyrzuceniu gwiazdy Juventusu z boiska. Nowe ujęcia przybliżają nieco zajście między zawodnikami.

Ronaldo nabiegając w pole karne wdał się w przepychankę z Jeisonem Murillo, który prawdopodobnie padł na murawę po lekkim kopnięciu ze strony Portugalczyka. Zdenerwowany tym faktem CR7 poklepał rywala po głowie i wywiązała się przepychanka między oboma zespołami.
 
Po naradzie sędzia Felix Brych postanowił wyrzucić Ronaldo z boiska, a ten we łzach wykrzykiwał: "nic nie zrobiłem!". Ciężko rozstrzygnąć właściwie tę sytuację, jednak wydaje się, że sędzia nieco na wyrost potraktował przewinienie 33-latka.
 
Nowe ujęcia i zbliżenie czerwonej kartki Ronaldo w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze