UFC 229: Khabib - McGregor. Ostatnia konferencja na Polsatsport.pl!

Sporty walki

Rozpoczęło się ostateczne odliczanie do walki Khabiba Nurmagomedova (26-0, 8 KO, 8 SUB) z Conorem McGregorem (21-3, 18 KO, 1 SUB) na gali UFC 229. W Las Vegas obaj bohaterowie znajdują się już od dobrych kilku dni. W czwartek doszło do ostatniej słownej konfrontacji podczas konferencji prasowej. Transmisja konferencji na Polsatsport.pl.

Khabib Nurmagomedov oraz Conor McGregor już wielokrotnie udowadniali, że walka na UFC 229 to coś znacznie więcej niż tylko sportowa rywalizacja. Panowie nie przepadają za sobą również poza klatką, areną zmagań w MMA.

- Pozostaję spokojny, skupiony i zrelaksowany, ale kiedy wejdę do klatki zniszczę swojego przeciwnika - mówi Khabib.

- Oni nie są na moim poziomie. Cały czas te słowa są aktualne. Powracam do sportu, który kocham. Naprawdę z przyjemnością zniszczę jego szklaną szczękę - odpowiada w licznych wypowiedziach McGregor.

Walka odbędzie się już w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Bohaterowie gali UFC 229 wymienili ostatnie słowa podczas konferencji prasowej. Emocji nie zabrakło, a temperatura konfrontacji została podkręcona do granic możliwości!

Oglądajcie konferencję prasową w linku załączonym poniżej:Gala UFC 229 z walką Nurmagomedov - McGregor od godziny 4:00 w nocy z soboty na niedzielę na sportowych antenach Polsatu!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze