Adamek - Miller: "Przygotujcie się na grzmoty!". Legendarny konferansjer na gali "Worlds Collide"

Sporty walki
Adamek - Miller: "Przygotujcie się na grzmoty!". Legendarny konferansjer na gali "Worlds Collide"
fot. PAP

Kibicom sportów walki, a zwłaszcza boksu tej postaci i tego głosu, a także tych legendarnych słów "Let's get ready to rumble!" (przygotujcie się na grzmoty!) przedstawiać nie trzeba. Chodzi oczywiście o legendarnego konferansjera walk pięściarskich, Michaela Buffera. Amerykanin pojawi się na gali "Worlds Collide", na której pojedynek stoczą Jarell Miller (21-0. 18 KO) i Tomasz Adamek (53-5, 31 KO).

Pomimo upływu lat Buffer wciąż jest numerem jeden, jeśli chodzi o bycie spikerem ringowym. 74-latek występuje na najbardziej prestiżowych galach i miał okazję zapowiadać walki o mistrzostwa świata w wadze ciężkiej takich pięściarzy jak m.in. Lennox Lews, Mike Tyson, Władimir Kliczko i David Haye.

 

W nocy z soboty na niedzielę w Chicago odbędzie się gala "Worlds Collide", na której zaprezentują się Miller i Adamek. Wiadomo już, że pojawi się także Buffer, który będzie miał kolejną szansę, aby zapowiedzieć pojedynek z udziałem Polaka. 10 września 2011 roku na otwarcie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu urodzony w Filadelfii konferansjer zaanonsował starcie "Górala" z Witalijem Kliczko. Wówczas ten drugi wygrał przez KO w 10 rundzie. Oby tym razem Amerykanin przyniósł więcej szczęścia.

 

Transmisja gali "Worlds Collide" w nocy z soboty na niedzielę od godziny 3:00 w Polsacie Sport. Studio od godziny 2:00.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie