UFC 229. McGregor: Menedżer Khabiba to terrorysta i kapuś!

Sporty walki
UFC 229. McGregor: Menedżer Khabiba to terrorysta i kapuś!
fot. youtube.com

Do wielkiego pojedynku Conora McGregora (21-3, 18 KO, 1 SUB) z Khabibem Nurmagomedovem (26-0, 8 KO, 8 SUB) pozostały godziny. Na ostatniej konferencji prasowej zawodnicy pojawili się osobno. Emocjonalne wystąpienie McGregora wzbudziło kontrowersje. - Menedżer Nurmagomedova to terrorysta i informator FBI! - wołał Irlandczyk.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej McGregor ostro wypowiedział się o Rosjaninie oraz jego menedżerze - Alim Abdelazizim. Emocje sięgnęły zenitu, gdy jeden z dziennikarzy nawiązał do słów Nurmagomedova, który podczas treningu medialnego stwierdził, że dziadek byłego mistrza dwóch kategorii wagowych UFC walczył po stronie Brytyjczyków w irlandzkiej wojnie o niepodległość prawie sto lat temu. W odpowiedzi rozwścieczony Irlandczyk zaatakował słownie jego menadżera sypiąc oskarżenia o jego powiązania z organizacjami terrorystycznymi.

 

- To, co powiedział o mojej rodzinie Khabib to zwykłe kłamstwo, ale powiem wam jaka jest historia jego menedżera. Ten człowiek to terrorysta i informator FBI! - grzmiał 30 latek.

 

- Był członkiem radykalnej grupy islamskiej w Stanach Zjednoczonych, i pomagał w szmuglowaniu terrorystów na teren Ameryki. Jedenastego września 2001 roku był na pokładzie samolotu lecącego z Kairu do Nowego Jorku, ale w ostatniej chwili zatrzymali go amerykańscy agenci. Miał przy sobie pięć fałszywych paszportów. Niedługo po schwytaniu zgodził się przejść na stronę amerykańską i został informatorem FBI! - zdradził po chwili.

 

Nie obyło się też bez pytań o przygotowania i formę McGregora przed walką z niepokonanym obrońcą pasa UFC w wadze lekkiej.

 

- Jestem świetnie przygotowany do tego pojedynku. Trenowałem walkę w parterze i elementy zapasów z dużo cięższymi ode mnie zawodnikami, jeszcze wczoraj walczyłem przez 24 minuty bez przerwy.  Jestem gotowy dosłownie na każdy scenariusz. Moje doświadczenie daje mi przewagę. Zaliczam się do grona weteranów i w klatce nic nie może mnie zaskoczyć. Kocham walczyć i chcę się cieszyć każdym starciem - podsumował.

 

Oglądajcie konferencję prasową w linku załączonym poniżej:

 

 

Gala UFC 229 z walką Nurmagomedov - McGregor od godziny 4:00 w nocy z soboty na niedzielę na sportowych antenach Polsatu!

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie