Cafe Futbol o meczach z Portugalią i Włochami

Piłka nożna
Cafe Futbol o meczach z Portugalią i Włochami
fot. Polsat Sport

Reprezentacja Polski ma przed sobą najważniejsze i zarazem najtrudniejsze spotkania tej jesieni. Jerzy Brzęczek i jego zespół zmierzą się w ramach Ligi Narodów z Portugalią i Włochami. Powołania selekcjonera i nasze szanse na sukces w studiu Cafe Futbol postarają się ocenić nasi eksperci oraz gość Bogusław Kaczmarek! Transmisja Cafe Futbol w Polsacie Sport i na portalu Polsatsport.pl.

Kibice polskiej piłki nożnej z pewnością dobrze pamiętają rok 2006 i wielką wiktorię reprezentacji Polski nad Portugalią. Kadrę z Euzebiuszem Smolarkiem poprowadził wówczas Leo Beenhakker, którego asystentem był Kaczmarek. To właśnie 68-latek będzie gościem specjalnym niedzielnego Cafe Futbol na kilka dni przed Ligą Narodów.
 
Z Portugalią mierzyliśmy się także na Euro 2016, jednak tamto spotkanie wspominamy nieco gorzej. Jak tym razem Biało-Czerwoni poradzą sobie z mistrzami Europy bez Cristiano Ronaldo w swoich szeregach?
 
Obok gości studia, powołania skomentuje Cezary Kowalski w swoim stałym cyklu. Szymon Zaworski porozmawia z Goncalo Feio nieco mniej sportowo - o obyczajach jego ojczyzny.
 
Trzy dni po spotkaniu z Portugalią (11 października), reprezentacja Polski ponownie zmierzy się z Włochami.
 
Prowadzący: Bożydar Iwanow
Gość: Bogusław Kaczmarek
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
 
Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie