Plantacja marihuany na stadionie? W Urugwaju to możliwe! (WIDEO)

Piłka nożna
Plantacja marihuany na stadionie? W Urugwaju to możliwe! (WIDEO)
fot. PAP

Stadion piłkarski dla wielu kibiców to coś więcej niż tylko obiekt sportowy. To drugi dom, świątynia, miejsce spędzania wspólnego czasu ze znajomymi oraz rodziną. W Urugwaju poszli krok dalej, bowiem na arenie tamtejszego klubu Penarol w Montevideo rośnie... marihuana.

Na wstępie należy zaznaczyć, że konsumowanie marihuany w tym kraju jest legalne od lipca 2017 roku, co nie zmienia faktu, że widok tego kwiatostanu rosnącego na trybunach stadionu budzi zaskoczenie nawet wśród Urugwajczyków.

 

Jeden z kibiców nagrał krótki film, na którym widać roślinę marihuany wyrastającą ze schodów. - W kraju, w którym marihuana jest legalna, nie może być inaczej. Na naszym stadionie liście wyrastają nawet z betonu! - napisał jeden z kibiców Penarol, najbardziej utytułowanego klubu w Urugwaju. 

 

Piłkarze tej drużyny są blisko zdobycia kolejnego mistrzostwa kraju, będąc na pierwszym miejscu w tabeli z czteroma punktami przewagi nad Nacional. Niewykluczone, że dobra postawa zawodników jest spowodowana obecnością konopii na ich obiekcie...

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze