Pewne zwycięstwo IBB Polonii Londyn w pierwszym domowym meczu sezonu

Siatkówka
Pewne zwycięstwo IBB Polonii Londyn w pierwszym domowym meczu sezonu
fot. sandsphotos.co.uk

IBB Polonia Londyn, w sobotę 27 października wygrała pierwsze domowe spotkanie w sezonie 2018/2019. Efektywne zwycięstwo z drużyną Sheffield Hallam 3:1 (22:25, 28:26, 25:11, 25:22) pozwoliło utrzymać dobrą passę siatkarzy ze stolicy Anglii i dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

- Drużyna w pięknym stylu rozpoczęła obecny sezon. Sobotni mecz był tego potwierdzeniem. W pierwszym secie daliśmy się zaskoczyć i ograć przeciwnikom, jednak kolejne partie gry należały już do nas. Zawodnicy pokazali wolę walki i mimo, że zespół po drugiej stronie siatki prezentował bardzo wysoki poziom, nie mieliśmy sobie równych. – skomentował Prezes IBB Polonii Londyn, Bartek Łuszcz.

 

Starcie topowych zespołów Super Ligi obejrzeli wierni kibice. Zgromadzenie ludzie z zapałem wspierali grających zawodników.

 

- Widowisko jak zawsze było pełne emocji. Wsparcie ze strony niezawodnych kibiców i nowego partnera niosło naszych chłopaków po zwycięstwo. Wynik sobotniego spotkania dał wiele uśmiechu i radości obecnym w hali fanom sporu oraz pięknie rozpoczął współpracę z firmą Top Renovations, której logotyp w tym sezonie znajduje się na koszulce libero. Dziękujemy przedstawicielom przedsiębiorstwa za udział we wspólnym dziele jakim jest siatkówka na Wyspach Brytyjskich. – dodał Łuszcz.

 

Jak zawsze nie zabrakło też dodatkowych atrakcji dla obecnych w hali. Pojawiła się niespodzianka nie tylko dla kibiców, ale również dla zawodników. W Brentford „wylądował” wielki Orzeł, czyli maskotka w formie tunelu, przez który na boisko będą wbiegać grający zawodnicy. Ta nowość spotkała się z wielką sympatią obecnych w hali ludzi i od pierwszej chwili cieszyła się zainteresowaniem.

 

Dzięki wygranej przeciwko Sheffield i zagwarantowanym atrakcjom IBB Polonia Londyn z optymizmem rozpoczęła nowy tydzień. Teraz skupia się na przygotowaniach do wyjazdowego spotkania z Team Essex Blaze, które odbędzie się w sobotę, 3 listopada. Do własnej hali na Brentford podopieczni Simona Luftusa powrócą 10 listopada (sobota), by powalczyć o kolejną rundę Pucharu Anglii. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Onyx London.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie