UFC 230: Efektowny taniec nowej gwiazdy wagi średniej! Kolejny bonus (WIDEO)

Sporty walki

Już pierwsza walka karty głównej UFC 230 przyniosła niezwykle efektowny nokaut! Israel Adesanya (15-0, 13 KO) przyzwyczaił swoich kibiców do fajerwerków w oktagonie i nie zawiódł po raz kolejny. Po gali został nagrodzony już trzecim bonusem w swojej czwartej walce dla organizacji. Czy Nigeryjczyk zostanie nową gwiazdą wagi średniej?

Niezwykle ekspresyjny wojownik z Lagos wygrał juz swój czwarty pojedynek w organizacji UFC i z zerem w polu przegranych może poważnie namieszać w czołówce kategorii średniej. Aż 13 z jego 15 wygranych kończyło się nokautem.
 
W Nowym Jorku zaskoczył Dereka Brunsona (18-7, 11 KO, 3 sub) potężnymi kolanami, a morderczą kombinację wzbogacił o ciosy. Sędzia uznał, że rywal nie jest w stanie nawiązać walki i przerwał pojedynek jeszcze przed końcem pierwszej rundy. Chwilę po przedwczesnym zakończeniu starcia kibice mogli podziwiać efektowny taniec radości Nigeryjczyka.
 
- To było jak przejście się po parku. Co ja mówię, przejście się po ogrodzie! - powiedział niezwykle pewny siebie zawodnik nawiązując do nazwy Madison Square Garden.
 
Czy kibice UFC doczekali się nowego ulubieńca? Kilka lat temu zachwycił ich efektowny styl Conora McGregora, a niepokonany (15-0) Adesanya czuje się przed kamerą jak ryba w wodzie. - Witamy w TOP10 kategorii średniej! - powiedział po walce Joe Rogan. - Chyba TOP5 - przekrzykiwał go celebrujący zwycięstwo zawodnik.
 
- Witamy w czołówce! - tuż po zakończeniu walki krzyknął komentujący Łukasz Jurkowski.
 
"The Last Stylebender" został nagrodzony przez UFC bonusem i wzbogacił się o kolejne 50 tys. dolarów. Jest to już trzeci bonus dla widowiskowego zawodnika, który wygrał do tej pory wszystkie walki w organizacji.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze