Babilon MMA 6: Trzecia walka dodana do karty!

Sporty walki
Babilon MMA 6: Trzecia walka dodana do karty!
fot. Babilon MMA

Poznaliśmy trzecie zestawienie gali Babilon MMA 6. 15 grudnia w podwarszawskim Raszynie zmierzą się Damian Zorczykowski (5-2, 1 KO, 3 SUB) i Adrian Kępa (5-3, 3 KO, 2 SUB). Będzie to pojedynek w wadze piórkowej.

Pierwszy z zawodników dał się już poznać w poprzednich edycjach Babilon MMA. Pochodzący z Łomży Zorczykowski stoczył dla organizacji już trzy pojedynki. W pierwszym starciu pokonał na punkty Michała Folca, w drugim musiał uznać wyższość Krystiana Krawczyka, zaś w trzecim występie zdeklasował Łukasza Kaśniewskiego.
 
Zorczykowski reprezentuje Fight Club Łomża, w którym jest również trenerem. W zawodowym MMA ma na koncie pięć zwycięstw i dwie porażki. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w ADCC i złotym medalistą Amatorskich Mistrzostw Świata w MMA.
 
Kępa to reprezentant MMATADORES Katpięć zwycięstw i doznał trzech porażek, a więc bilans ma niezwykle podobny do swojego rywala. Ma za sobą również bogatą karierę amatorską. Był mistrzem Śląska i wicemistrzem Polski amatorskiego MMA. Świetnie czuje się w stójce, a jego najgroźniejszą bronią są techniki bokserskie. Parter nie jest mu jednak obcy. 
 
W swoim ostatnim, kapitalnym starciu Kępa pokonał przez poddanie (balacha) Filipa Lamparskiego.
 
Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety można nabywać na stronie eventim.pl. Nazwiska kolejnych bohaterów gali zostaną ogłoszone wkrótce.
Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie