Shoji pokazał klasę! Porozstawiał rywali po kątach kapitalnymi zagrywkami (WIDEO)

Kawika Shoji przed rozpoczęciem obecnego sezonu zasilił szeregi Asseco Resovii, niestety nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swych umiejętności. W trzecim secie 31-letni amerykański rozgrywający pokazał klasę i serią kapitalnych zagrywek dał swej drużynie ogromną przewagę.

Gdy pojawił się w polu zagrywki, drużyna z Rzeszowa przegrywała 8:10. W kolejnych minutach Shoji zamienił grę rywali w koszmar. Dwa punkty zdobył bezpośrednio z zagrywki, ale kilka innych serwisów siatkarze z Olsztyna ledwie przebijali na drugą stronę...

Gdy skończył swą serię, było 16:10 dla Asseco Resovii, a rywale do końca seta nie zdołali się już otrząsnąć. Asseco Resovia wygrała tę partię 25:18.

Efektowna seria zagrywek w załączonym materiale wideo.