KMŚ 2018: PGE Skra Bełchatów – Zenit Kazań. Relacja i wynik na żywo

Spotkanie PGE Skry Bełchatów z Zenitem Kazań zakończy zmagania w grupie A Klubowych Mistrzostw Świata siatkarzy. Obie drużyny nie mają już szans na awans do półfinałów. Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów – Zenit Kazań na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów na inaugurację zmagań w Płocku ulegli Cucine Lube Civitanova 1:3, a w drugim meczu w dramatycznych okolicznościach ulegli rosyjskiemu zespołowi Fakieł Nowy Urengoj 2:3. Bełchatowianie prowadzili po dwóch setach (25:23, 29:27) , w trzecim mieli piłki meczowe, ale przegrali 28:30... W czwartym secie goście doprowadzili do tie-breaka (21:25), w którym ulegli rywalom 19:21...

Zenit Kazań może być z kolei najbardziej rozczarowanym zespołem tego turnieju. Obrońcy trofeum, już bez Wilfredo Leona w składzie, nie zdołali powtórzyć świetnego występu sprzed roku. Najpierw w pięciu setach, w rosyjsko-rosyjskim starciu przegrali z Fakiełem, a w drugiej kolejce, również po tie-breaku uległ Lube.

W ostatnich latach obie ekipy mierzyły się ze sobą kilkukrotnie. Przed rokiem, w ostatniej kolejce fazy grupowej KMŚ Zenit wygrał 3:0.

Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów – Zenit Kazań na Polsatsport.pl od godziny 20.30.