Czy Mamed Khalidov powinien powrócić do klatki KSW? (SONDA)

Sporty walki
Czy Mamed Khalidov powinien powrócić do klatki KSW? (SONDA)
fot. Cyfrasport

W ostatnia sobotę podczas gali KSW 46 Mamed Khalidov (34-6-2, 13 KO, 17 SUB) przegrał pojedynek z Tomaszem Narkunem (16-2, 3 KO, 12 SUB). Po tym rewanżowym starciu zaskoczył, a nawet zaszokował wszystkich kibiców ogłaszając zakończenie kariery. Wychodząc z klatki, symbolicznie zostawił w niej rękawice. W naszej sondzie pytamy Was, czy mistrz Khalidov powinien jeszcze wrócić do walk KSW.

Wiele osób twierdzi, że Khalidov zatęskni za KSW i jeszcze powróci. To przecież właśnie on przez wiele lat gwarantował najwyższy sportowy poziom i przyciągał na trybuny tysiące kibiców. Dla niego dziesiątki tysięcy zasiadały przed telewizorami. 

 

Jednak nie tylko fani są zaskoczeni decyzją wielkiego mistrza. - Może podjął ją w przypływie emocji, może ta decyzja nie jest ostateczna - zastanawiał się podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot. Z kolei Michał Materla napisał na Instagramie: "Nic już nie musisz, ale mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec".

 

Sam Mamed Khalidow przekonuje, że zdania nie zmieni. Kilka dni po walce w rozmowie z naszym portalem potwierdził swoją decyzję. - Czuję się tak samo jak po walce. Nic się nie zmieniło, czas na mnie. Zakończyłem karierę - powiedział Khalidov.

 

W zamieszczonej sondzie prosimy o opinię naszych czytelników i odpowiedź na pytanie: czy Waszym zdaniem Mamed Khalidov powinien powrócić do klatki KSW i stoczyć kolejny porywający pojedynek?

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze