9:0 na początek! Nieoczekiwany zwrot akcji w Olsztynie (WIDEO)

Spotkanie dziesiątej kolejki PlusLigi pomiędzy Indykpolem AZS Olsztyn a Cuprum Lubin było pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Po porażce w pierwszym secie goście odżyli i zaskoczyli rywali rozpoczynając drugą partię od prowadzenia aż 9:0!

Tego, co wydarzyło się w drugim secie meczu w Olsztynie mało kto się spodziewał. Gospodarze pewnie wygrali pierwszą odsłonę 25:11. Wydawało się więc, że całe starcie będzie dla nich równie łatwe i pewnie wygrają 3:0.

Podopieczni trenera Roberto Santilliego bardzo się jednak pomylili. Zwycięstwo przed zmianą stron wyraźnie uśpiło ich czujność. Lubinianie wykorzystali ten moment, by wypracować sobie bardzo wysoką przewagę 9:0. Siatkarze Marcelo Fronckowiaka nie oddali prowadzenia do końca i pewnie rozstrzygnęli drugą partię na swoją korzyść 25:10.

Początek drugiego seta w załączonym materiale wideo.