UFC 231: Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę walki Jędrzejczyk?

Sporty walki
UFC 231: Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę walki Jędrzejczyk?
fot.

Joanna Jędrzejczyk (15-2, 4 KO, 1 SUB) w nocy z soboty na niedzielę stanęła przed szansą przejścia do historii. Na gali UFC 231 mogła stać się pierwszą zawodniczką, która byłaby mistrzynią w dwóch kategoriach wagowych. Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę jej walki z Valentiną Shevchenko (15-3, 4 KO, 7 SUB)?

Obie zawodniczki znają się dość dobrze, gdyż w przeszłości rywalizowały w formule muay thai. Trzykrotnie wygrała Shevchenko, lecz Jędrzejczyk nie zamierza przywiązywać do tego szczególnej uwagi. Dla zarówno Polki, jak i reprezentantki Peru będą to początku w dywizji do 57 kilogramów w UFC.

 

Jędrzejczyk do tej pory biła się tylko w wadze słomkowej (52 kg), podczas gdy Shevchenko ma na koncie już jedno zwycięstwo. W lutym tego roku w pył rozbiła Priscilę Cachoeirę.

 

- Idę po coś, co dla wielu jest nawet nieosiągalne. Ludzie czasami boją się nawet rzucić sobie takie wyzwanie, a ja zdecydowałam się po te marzenia sięgnąć. Chcę być wyżej, chcę się sprawdzić i chcę zostać mistrzynią drugiej kategorii wagowej. Dziękuję UFC za tę możliwość i dziękuję fanom, bo oni bardzo chcieli tego pojedynku - mówiła Jędrzejczyk w rozmowie z Polsatsport.pl przed walką.

 

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę walki Jędrzejczyk?

 

Niedziela:

 

22:30 (Polsat Sport)

 

Poniedziałek:

 

21:30 (Polsat Sport)


Piątek:

 

20:30 (Polsat Sport)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze