Droga do "Wojny Domowej". Jak pięściarze przygotowują się do gali w Radomiu?

Sporty walki

Już 22 grudnia dojdzie do jednej z najciekawszych polskich gal bokserskich tego roku. W Radomiu w ramach "Wojny Domowej" Mateusz Borek zaprosi na pojedynki czołowych pięściarzy z naszego kraju. Jak do tego wydarzenia przygotowują się Robert Parzęczewski, Dariusz Sęk i Adam Balski? Przedstawiamy wyjątkowe kulisy Drogi do "Wojny Domowej"!

22 grudnia w Radomiu obejrzymy siedem pojedynków, stawką trzech z nich będą pasy mistrzowskie. "Wojna Domowa" skupi czołowych polskich pięściarzy, a doskonałą zapowiedź wydarzenia można obejrzeć w "Drodze do Wojny Domowej", a więc kulisach przygotowań pięściarzy rejestrowanych przez Piotra Buczaka.
 
Jak do walki wieczoru przygotowują się Dariusz Sęk i Robert Parzęczewski? Pierwszy z bohaterów wylewa siódme poty w Legia Fight Club i stawia na życie rodzinne.
 
- Wierzę, że będę mistrzem świata. Gdybym w siebie nie wierzył, nie miałbym po co stawać do ringu. W przygotowania zainwestuję ponad połowę wypłaty od organizatorów gali, ale nie żałuję tego. To da mi szansę przygotować się jak najlepiej, to inwestycja w moją przyszłość - powiedział jego rywal "Arab".
 
Przed walką wieczoru w ringu zaprezentują się Damian Jonak i Adam Balski. Obaj opowiedzieli o sowich przygotowaniach w zupełnie odmienny sposób. W materiale zobaczymy też ostatnie tygodnie z życia Michała Żeromińskiego, Rafała Grabowskiego i Łukasza Wierzbickiego. Z bohaterami wybraliśmy się między innymi na basen oraz stołówkę.
 
Karta walk gali "Wojna Domowa":
 
Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (28-4-3, 10 KO)
Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Sergiej Radczenko (7-2, 2 KO)
Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)
Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)
Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)
 
 
Droga do "Wojny Domowej" w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze